Automobilové točne

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a výrobou toční pre osobné automobily určených do interiéru alebo do exteriéru. Točne môžu byť umiestnené v autosalónoch, na výstavách, prípadne na inú efektnú prezentáciu vozidiel.

Častokrát inštaláciou točne riešime problém s malým priestorom na otáčanie vozidla. Točňa nachádza uplatnenie v miestach, kde je nedostatok miesta a tým pádom je ťažké "manévrovať" s automobilom.

Naše točne bývajú umiestnené aj na dvoroch rodinných domoch, prípadne sú umiestnené priamo v garáži. Našim točňam nevadí nepriaznivé počasie, mráz ani dážd prípadne sneh.

Povrch točne može byť akéhokoľvek materiálu, všetko záleží iba od vašej fantázie. Výrobu točne zabezpečujeme od prvotného návrhu až po finálnu inštaláciu a odovzdanie točne zákazníkovi.

Zaoberáme sa aj výrobou toční určených pre predajcov automobilov, naše točne slúžia na efektnú prezentáciu vystavovaných automobilov. Tieto točne možu obsahovať luxusné materiály ako leštený hliník, leštený kov, sklo prípadne drevo.

Nami dodávané točne vynikajú vysokou kvalitou a bezpečnosťou. Bývajú ovládané manuálnym tlačidlom, dialkovým ovládačom alebo telefónom /alebo ich kombináciou/. Pre prípad núdze sa dá točna zastaviť tlačidlom STOP, ktoré slúži ako bezpečnostný prvok točne. Bezpečnosť je pri výrobe a používaní točne prvoradá.

Točne sú vyrobené z kvalitných materiálov, ľahko sa ovládajú, majú bezproblémový tichý chod a možu byť akéhokoľvek priemeru. Bežný priemer točne je 4,3m a je to dostatočný priemer na otáčanie akýchkoľvek automobilov. Cena automobilových toční začína od 11.000,- € bez DPH a pre konkrétnu cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Naša spoločnosť vlastní aj automobilovú točňu určenú na zapožičiavanie.
Technické parametre točne sú:
- priemer 450 cm
- celková výska 19,5 cm - povrch preglejka alebo OSB doska, na točňu odporúčane pripevniť ľubovolný povrchový materiál
- nosnosť 3 tony
- PDF súbor s rozmermi a informáciami na stiahnutie tu + cenník